SERVISNÍ TECHNIK TELCO SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Technika Vás nejen baví, ale máte i technické přemýšlení? Rádi cestujete, jste v kontaktu se zákazníkem a hledáte různorodou práci? Úspěšná česká společnost vyvíjející komplexní řešení pro oblast dopravy a energetiky hledá právě Tebe! SERVISNÍ TECHNIK TELCO SYSTÉMŮ

Pracovní náplň

  • řešení úkolů technického charakteru souvisejících s údržbou telekomunikačních systémů
  • reagování na požadavky zákazníků, analýza a řešení problémů nahlášené problémy a řešit je prostřednictvím vzdáleného přístupu
  • spolupráce na nové výstavbě, oživování a testování telekomunikačních systémů
  • cestování v rámci ČR

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • „Vyhlášku 50“ § 6 a vyšší
  • schopnost pracovat ve výškách
  • znalost OS Linux (alespoň základní znalost příkazového řádku)
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • vzdělávací kurzy, školení a další zaměstnanecké výhody
  • samostatnou práci s možností seberealizace
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Praha - Strašnice