Vývojář C# .NET

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Co takhle být úplně prvním C# vývojářem v celé firmě a nastartovat tak zbrusu nový projekt, do kterého se pouštíme? I ty máš možnost stát se součástí IT týmu, který podporuje jednu z největších světových společností. Baví tě vymýšlet a tvořit nové věci? Skvěle! Pojď i ty s námi pracovat na vývoji softwaru jako zkušený developer a získej tak místo v jedné z nejhezčích kanceláří v Brně.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vývoj aplikací od úplného začátku
  • analyzovat a rozvíjet stávající systémy
  • poskytovat podporu uživatelům
  • spolupráce s dalšími vývojáři, analytiky, testery a vedoucími projektů

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru IT nebo pár let praxe na pozici vývojáře
  • angličtina na skvěle úrovni, C1
  • zkušenosti s .Net Framework, ASP.NET, SQL serverem
  • znalost moderních webových technologií, jako je: JavaScript, HTML5, CSS3, jQuery
  • porozumění agilním metodám
  • znalost SharePointu a jeho platformy SharePoint 2013+ je velkou výhodou

Co nabízíme?

  • zkrácenou pracovní dobu (7,5h denně)
  • 5 týdnů dovolené
  • svobodu v rozhodování ohledně technický požadavků
  • dáme prostor tvé kreativitě
  • stravenky a multisport kartu k tomu
  • telefon dle tvé volby a firemní tarif
  • rezervované parkovací místo přímo u kanceláře

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.