ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ

Neaktivní nabídka

29000 - 34000 Kč

Opravy a údržba strojů a elektrických zařízení Vás baví? Nevadí Vám směnný provoz a jste zručný? Hledáte zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará? Pak by tohle mohla být nabídka přesně pro Vás! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Dlouhodobě úspěšná a respektovaná společnost hledá kolegu na pozici: ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ (29-34 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • oprava a údržba výrobních linek
  • hledání příčin poruch elektrických zařízení
  • spolupráce s externisty a kolegy z dalších oddělení
  • práce na počítači – Word, Excel
  • práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
  • osvědčení podle vyhlášky č. 50/78 Sb.
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zručnost, spolehlivost
  • praxe z obdobné pozice vítána

Co nabízíme?

  • 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem
  • firemní kantýnu, dotované stravování
  • poukázky na zdraví, fitness, wellness, do lékáren…
  • příspěvek na dojíždění
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • slevy na podnikové produkty
  • práci ve stabilní společnosti s moderním zázemím

  • místo výkonu práce: Nové Hrady