VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉRŮ (35-43.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte organizační schopnosti? Setkal/a jste se již s vedením skupiny pracovníků a máte platnou vyhlášku č. 50? Chcete v rámci zaměstnání navštívit zajímavá místa v zahraničí a domluvíte se anglicky nebo německy? Pak hledáme právě vás. Staňte se naším kolegou/kolegyní, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici: VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉRŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Organizace montážních prací v zahraničí
  • Koordinace montážních dělníků
  • Zajištění dokumentů a zpracování příslušné administrativy
  • Výpomoc při mechanické montáži a elektro pracích
  • Komunikace se zákazníkem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (elektro obor)
  • Zájem pracovat v zahraničí
  • Podmínkou platná vyhláška 50 § 6 (§ 8 výhodou)
  • Zkušenosti s vedením pracovníků
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
  • Orientaci v elektro výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Zdokonalení se v cizím jazyce a možnost cestování
  • Finanční bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dojíždění a stravování
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

    Lokalita: okres Přerov