TECHNOLOG - EXTRUZE PLASTŮ

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Máte technické vzdělání a zkušenosti v oboru extruze? Jste zkušený, baví Vás sledovat nové trendy, jste otevřený/á novým metodám a případným experimentům? Pak jste právě tím člověkem, kterého hledáme na pozici TECHNIK EXTRUZE PLASTŮ. Leader v oboru zpracování plastů hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: TECHNOLOG - EXTRUZE PLASTŮ

Pracovní náplň

  • Tvorba nových technologických postupů a procesů výroby
  • Provádění zkoušek a testování navržených forem
  • Návrhy využití nových forem pro extruzi
  • Kooperace s konstrukcí, nástrojárnou, výrobou apod.
  • Hledání možností optimalizace procesu extruze

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost plastických hmot a oboru vytlačování plastu - výhodou
  • Znalost MS Office
  • Aktivní přístup, komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dny volna navíc
  • Možnost seberealizace, otevřenost novým nápadům a zlepšením
  • Pomoc s relokací/firemní byt
  • Práci ve stabilní společnost a příjemném prostředí
  • Finanční bonusy a prémie
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Žďársko