TRANSLATION SPECIALIST Praha s AJ a NJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste komunikativní člověk s příjemným vystupováním? Máte již nějakou zkušenost s překládáním nebo tlumočením? Chcete každý den využívat anglický a německý jazyk? Tak hledáme právě Vás! Rostoucí společnost zaměřená především na výrobu elektroniky hledá vhodného kandidáta na pozici: TRANSLATION SPECIALIST Praha s AJ a NJ (40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • překládání služeb, odborných textů
  • spolupráce na projektech společnosti
  • zadávání dat do interního systému
  • komunikace s klienty v zahraničí (převážně Německo)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenost v oblasti překladatelství/tlumočení
  • komunikativnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • systém Cafetérie
  • týden dovolené navíc
  • nástup možný: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz