KNOWLEDGE MANAGER

Neaktivní nabídka

až 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte rádi výzvy? Chce být součástí inovativního centra nadnárodní společnosti? Máte zkušenosti s řízením projektů, tvorbou knowledge databáze a komunikujete v angličtině. Pak hledáme právě Vás. Zašlete mi Vaše CV a řekneme si víc. KNOWLEDGE MANAGER

Pracovní náplň

  • implementace a správa knowledge systémů
  • tvorba, údržba a rozvoj znalostní databáze
  • zastřešení procesu tvorby dokumentace
  • komunikace napříč týmy

Co požadujeme?

  • zkušenosti v IT na pozicích jako Project manager nebo Process manager
  • zkušenosti s řízením projektů
  • znalost knowledge managementu
  • ITIL certifikace

Co nabízíme?

  • práci na zajímavém a inovativním IT projektu
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • zajímavý mix benefitů a odpovídající finanční ohodnocení

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.