WINDOWS ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte komunikativní znalost angličtiny? Máte dobré znalosti v oblasti Windows serverů a sítí? Chcete v oboru dále prohlubovat své znalosti? Pak hledáme právě Vás! Stabilní mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici: WINDOWS ADMINISTRÁTOR (30 – 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • každodenní podpora, správa a modernizace Windows serverů a sítí
  • podpora uživatelů na úrovni 2. levelu
  • denní komunikace se zahraničím v písemné i mluvené formě
  • práce ve směnném provozu
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • praxi ve správě a administraci systémů
  • dobrou znalost Windows serverů a sítí
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • komunikativnost, týmového ducha

Co nabízíme?

  • uplatnění v perspektivní mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí, týden dovolené navíc
  • stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • možnost profesního růstu, vzdělávání v oboru
  • lokalita pracoviště: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.