MISTR VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Hledáte novou práci, kde ocení Vaše zkušenosti s vedením pracovního týmu ve strojírenské výrobě? Jste přirozenou autoritou a dokážete motivovat pracovníky k očekávaným pracovním výkonům? Nevadí Vám práce ve směnném provoze? Pak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis, férová nabídka práce je tady! Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, obsazuje pozici: MISTR VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení kolektivu pracovníků ve strojírenské výrobě
  • Kontrola práce, přidělování pracovních úkolů, pomoc při adaptaci nových členů týmu do firemní a výrobní kultury
  • Nastavování parametrů výroby dle požadavků vedoucího výroby
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů
  • Evidence a kontrola docházky pracovníků

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s přímým vedením pracovního týmu ve výrobní společnosti (zkušenosti z oblasti strojírenské výroby jsou velkou výhodou)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Věříme, že zajímavé fixní finanční ohodnocení (dle zkušeností) + prémie do mzdy
  • Příspěvek na stravování - stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • Pohodové prostředí a tým opravdových profesionálů :O)

  • Místo výkonu práce: okres Vsetín (Sever)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!