SPECIALISTA FMEA

Hledáme specialistu, jehož hlavním úkolem bude zastřešit metodu FMEA ve výrobní společnosti.

Pracovní náplň

  • Zjišťování výskytu a vlivu vad a defektů na výrobu
  • Zastřešování schůzek FMEA
  • Spolupráce napříč odděleními společnosti
  • Provádění interních auditů
  • Komunikace v AJ se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Ideálně praxe na obdobné pozic
  • Orientace v metodikách FMEA
  • Anglický jazyk – mírně až středně pokročilý
  • Uživatelská znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Společnost s přátelským kolektivem
  • Možnost účastnit odborných školení

  • Místo výkonu práce: okolí Jindřichova Hradce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.