BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Neaktivní nabídka

85000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti s připravováním obchodních plánů a jejich realizací? Rozvíjíte vztahy se zákazníky? Podílením se na mapování trhů umíte správně strategicky zacílit? Tak je tato pozice právě pro vás! Reagujete zasláním životopisu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • dohlížení na projekt v rámci produktu a jeho výrobního cyklu z hlediska financí
  • podporování vývojového týmu a spolupráce s ním
  • úzké spolupracování s obchodním oddělením při akvizicích
  • podporování vývojového týmu a výroby při změnách požadavků na výrobek
  • řízení finančních operací a zaznamenávání do příslušných portálů
  • tvoření kalkulací pro nové obchody a předávání veškerých informací zákazníkům
  • vyjednávání prodejní ceny
  • zpracování reportů o finančním stavu projektu

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • praxi z obdobné pozice ve výrobní nebo automotive společnosti
  • porozumění v průmyslových standardech jako jsou APQP, PPAP apod.
  • anglický jazyk na lepší středně pokročilé úrovni (využití každý den)
  • ochotu občasných služebních cest
  • správně a rychle reagovat na změnu priorit

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • příspěvek na dojíždění
  • dotované stravování i možnost využití kantýny
  • příspěvek na kulturu nebo sport

  • místo - 15 min. od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.