EMBEDDED SW VÝVOJÁŘ/KA (65 000 - 80 000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš ovlivnit budoucnost automotive? V současné době náš tým pracuje na vývoji SW pro projekt sdílení automobilů tzv. car sharing. Sdílíš s námi názor, že jde o aplikaci budoucnosti? Pojď s námi vyvíjet řídící jednotky, díky kterým můžeme tento projekt zanedlouho pustit do světa! Hledám nadšené embedded programátory, kteří chtějí pracovat na aktuálních a moderních projektech!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Embedded vývoj integrovaného softwaru a firmwaru
  • Architektura a modelování funkčních požadavků
  • Zodpovědnost za vývoj nástrojů pro SW a následné testování
  • Spolupráce s vývojovými týmy napříč celým světem
  • Podpora vývojových procesů

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru Informatika nebo Elektrotechnika
  • Min. 2 roky zkušenost s vývojem embedded systémů
  • Zkušenost s testováním a analýzou výhodou
  • Zkušenosti s vývojovým procesem V-modelu výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Propracovaný systém školení
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Interní systém Cafeterie, stravenky
  • Zvýhodněné financování vozu
  • 5 týdnů dovolené

    Místo pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.