VŠEOBECNÁ/Ý ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Pohybujete se v oblasti účetnictví? Chtěli byste se v něm dále rozvíjet? Máme pro Vás nabídku na poloviční úvazek, na pozici: VŠEOBECNÁ/Ý ÚČETNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • 1x týdně účtování materiálových položek
  • Vedení pokladny
  • Zpracovávání operativních položek materiálu a služeb nevýrobního charakteru
  • Spolupráce s vedením společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 5 let praxe na pozici účetní ve výrobmí společnosti
  • Ochotu dále se rozvíjet
  • Znalost práce se SW POHODA

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v prosperující společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost využití vzdělávání
  • Firemní bonusy

  • Místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!