ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Pohybujete se v oblasti účetnictví? Máte praxi ve všeobecném účtování i v účtování mezd? Pak jste to Vy, koho hledáme! Výrobní společnost hledá pro svůj tým zodpovědného a spolehlivého člověka na pozici: ÚČETNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa mezd a docházkového systému
  • Zpracovávání jednoduchých účetních operací
  • Spolupráce s vedením společnosti
  • Účtování výrobního materiálu dle požadavku výroby (1 dodavatel)
  • Účtování operativního materiálu běžné spotřeby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti zpracovávání mezd
  • Praxi ve všeobecném účetnictví
  • Samostatnost
  • Znalost systému POHODA výhodou

Co nabízíme?

  • Dlouhodou spolupráci ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Odměny dle výkonu
  • Možnost nástupu IHNED

  • Místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!