JUNIOR PROJECT CONTROLLER s AJ Praha

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte již nějaké zkušenosti v oblasti finančního controllingu svěřených projektů a chcete se posunout o krok dále? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce na denní bázi? Rádi se podílíte na projektech, které chcete dotáhnout do konce? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: JUNIOR PROJECT CONTROLLER s AJ Praha (40-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za svěřené controllingové projekty
  • zpracovávání dat v oblasti financí
  • analýza (provozních/výrobních nákladů)
  • přímá komunikace se zahraničím
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • alespoň roční zkušenost s finančním či projektovým controllingem
  • pokročilá znalost MS Excel
  • komunikativnost, analytické myšlení, spolehlivost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • Multisport kartu
  • firemní bonusy
  • nástup možný: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5 (u metra Zličín)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz