SKLADNÍK - 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat ve výrobním společnosti na jednosměnný provoz? Preferujete v práci samostatnost a zodpovědnost? Je pro Vás manuální práce doplněná o administrativu to pravé? Pak čtěte dále! Výrobní organizace sídlící v Brně aktuálně hledá do svého týmu člověka na pozici: SKLADNÍK - 1 SMĚNA (22-25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příjem zakázky a příslušných dokumentů od externích dodavatelů
  • Kontrola a skladování materiálů, vč. vedení příslušné dokumentace
  • Příprava zakázky pro montáž
  • Balení a přichystání zakázky k expedici
  • Komunikace s dopravci
  • Další pomocné skladové a montážní práce

Co požadujeme?

  • SOU či SŠ vzdělání - strojírenství výhodou
  • Předchozí pracovní zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • Oprávnění k VZV
  • Základní znalost na PC
  • Práce v SAP výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Jednosměnný provoz
  • 13. plat
  • Příspěvky na stravování
  • Firemní akce
  • Práci v novém a moderním prostředí

  • Místo výkonu práce: Brno