PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY - ELEKTROODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte vzdělání v oboru elektro a hledáte práci ve stabilní strojírenské společnosti? Orientujete se v technické dokumentaci? Jste komunikativní člověk a rozumíte anglicky nebo německy? Tak je tato nabídka určena právě Vám! Zašlete nám životopis, aktuálně hledáme nového kolegu na pozici: PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY – ELEKTROODDĚLENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Koordinace výrobních zakázek
  • Dodržování stanovených termínů zakázek
  • Kontrola výkresové dokumentace včetně návrhů úprav
  • Spolupráce a komunikace s výrobou

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oblastí elektro
  • Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ (dostačující mírně pokročilá)
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Komunikativnost

Co nabízíme?

  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na stravování a dojíždění
  • Možnost rozvoje ve stabilní strojírenské společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč

    Lokalita: okres Přerov