STROJNÍ ZÁMEČNÍK (27–32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Jsi manuálně zručný a práce s velkými stroji tě baví? Láká tě prostředí průmyslové automatizace? Nevadí ti směnný provoz? Tak neváhej a zašli nám svůj životopis! Nadnárodní společnost, která je průkopníkem řešení v oblasti veřejné infrastruktury, průmyslové automatizace a softwarových řešení, hledá nové kolegu na pozici: STROJNÍ ZÁMEČNÍK (27–32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • opravy mechanických a elektromechanických částí
  • zjišťování poruch odstraňování příčin
  • preventivní údržba strojů a zařízení
  • spolupráce s externími pracovníky
  • spoluúčast při zprovozňování nových strojů a zařízení

Co požadujeme?

  • dokončené SOŠ/SOU vzdělání
  • orientaci v technické dokumentaci
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • samostatnost a zodpovědnost, týmového hráče
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a dny volna navíc
  • proplacené první 3 dny nemoci
  • příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • možnost ubytování
  • systém kafetérie
  • občerstvení na pracovišti
  • práci v dynamickém kolektivu
  • moderní pracovní prostředí

  • lokalita: okres Rychnov nad Kněžnou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.