PLÁNOVAČ VÝROBY – AUTOMOTIVE

Získali jste praxi z oblasti výrobního plánování? Chtěli byste se podílet na tvorbě pracovních postupů? Máte organizační talent a rádi byste v zaměstnání využili anglický jazyk? Tak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme kolegu/kolegyni na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY - AUTOMOTIV.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování výroby dle požadavků zákazníků
  • organizace obsazení strojů
  • tvorba pracovních postupů a dohlížení na jejich plnění
  • spolupráce s mistry výroby a ostatními odděleními
  • kontrola dodržování termínů a množství materiálu

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti z pozice plánovače výroby
  • základní znalost angličtiny
  • MS Excel – zaznamenávání dat
  • organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • finanční bonusy, firemní akce
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • lokalita Tachov