NÁKUPČÍ S AJ - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

38000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jsou vaší předností výborné vyjednávací a komunikační schopnosti? Máte zkušenosti v nákupu? Angličtina pro Vás není španělskou vesnicí? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Nadnárodní společnost právě hledá do svého nákupního oddělení kandidáta na pozici NÁKUPČÍ S AJ - ELEKTRO (38000 - 42000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nákup materiálu pro výrobu
  • vyjednávání cen s dodavateli, uzavírání smluv, pravidelná komunikace s dodavateli
  • plánování potřeb v oblasti nákupu, hlídání stavu skladových zásob
  • optimalizace nákupních procesů
  • úzká spolupráce s oddělením vývoje, logistikou, výrobou, obchodním oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (oblast elektra výhodou)
  • praxi v nákupu, logistice nebo výrobě
  • znalosti v oboru elektro výhodou
  • alespoň středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • vynikající vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • práci na zajímavých projektech ve stále se rozvíjející společnosti
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • závodní stravování
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Velké Meziříčí