PROCESNÍ INŽENÝR - ABSOLVENT

Ukončil jsi VŠ a chceš se uplatnit v automobilovém průmyslu? Mluvíš plynule anglicky? Jsi technický typ? Pokud ano, neváhej nám poslat životopis!

Pracovní náplň

  • Správa technické dokumentace a její vytváření
  • Řešení výrobních problémů
  • Analýzy a odstraňování příčin problémů
  • Nastavování technických procesů, odpovědnost a zlepšování
  • Navrhování technických řešení
  • Kooperace s oddělením kvality a výroby
  • Komunikace s dodavateli zařízení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost a aktivní přístup
  • Technické myšlení
  • Flexibilitu a schopnost týmové práce

Co nabízíme?

  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční bonusy

  • Lokalita: okr. Louny