TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PODPORA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Jste zodpovědná osoba, která si umí svou práci skvěle zorganizovat? Máte SŠ/VŠ technického zaměření a praxi v automotive? Hledáte zaměstnání, kde bude Vaše píle náležitě oceněna? Nenechte si tedy ujít tuto příležitost a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Jičínsku hledá do svých řad posily na pozici: TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PODPORA

Pracovní náplň

  • zpracovávání dokumentace ke změnovému řízení
  • výpomoc technologického oddělení
  • tvorba objednávek, archivace faktur
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi v automotive – výhodou
  • komunikativní znalost AJ
  • orientaci v SAP
  • pečlivost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • 13. mzdu a další odměny
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost kariérního růstu

  • místo výkonu práce: okres Jičín