PROCESNÍ INŽENÝR LAKOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Jste zkušený v oblasti lakování? Máte praxi na pozici technologa alespoň 1 rok? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR LAKOVÁNÍ

Pracovní náplň

  • Optimalizace technologických procesů ve výrobě
  • Plánování a realizace změn výrobků
  • Vytváření dokumentace pro výrobní proces
  • Zvyšování produktivity a snižování nákladů ve výrobě

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na pozici technologa alespoň 1 rok
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Stabilní nadnárodní společnost
  • Roční a čtvrtletní bonusy
  • Týden dovolené navíc po odpracovaném roce
  • Stravenky

  • Lokalita - Chomutov