TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Pracovali jste již s ozubenými koly? Umíte pracovat s technickou dokumentací? Máte vzdělání ve strojírenství a ovládáte technickou angličtinu? Pak nám zašlete svůj životopis! Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Navrhování výrobních postupů a určování technologie pro strojírenskou výrobu
  • Zajišťování technické podpory výroby a technologické změny
  • Specifikace nových nástrojů a zařízení, analýza nově navrhovaných změn
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikace s konstruktéry

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost alespoň mírně pokročilé angličtiny
  • Znalost systému CAD - Solid Edge výhodou
  • Zodpovědnost, komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
  • Osobní a profesní růst
  • Možnost 3 dny v měsíci pracovat z domu
  • Týden dovolené navíc
  • Až 3 dny sick days
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!