ELEKTROMECHANIK - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste absolventem SOU/SŠ elektrotechnického směru? Hledáte svoji první práci v oboru a rádi byste pracovali v rozvíjející se rodinné společnosti, která nabízí spoustu benefitů a práci na JEDNU SMĚNU? Pak nám zašlete Váš životopis! Česká výrobní společnost se sídlem v Brně hledá posilu na pozici: ELEKTROMECHANIK - ABSOLVENT (25 - 28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletace a propojování součástek do aut
  • Pájení, řezání, vrtání, tahání kabeláže
  • Koordinace práce s kolegy zámečníky
  • Spolupráce s ostatními elektromechaniky
  • Servis starších vozidel

Co požadujeme?

  • Min. SOU v oboru elektro
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. §5
  • Zkušenosti s elektrem výhodou
  • Znalost čtení schémat podmínkou
  • Šikovnost, zodpovědnost a chuť do práce

Co nabízíme?

  • Jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatky za přesčasy
  • Jazykové kurzy
  • Rozpočet na benefity (wellness, fitness..)

  • Místo výkonu práce: Brno