TECHNOLOGIST

Pracujete již nějakou dobu na pozici technologa? Víte, co obnáší zakázková výroba? Máte super angličtinu a nebojíte se jí používat? Vyznáte se v programování víceosých center? Pak čtěte dál nebo nám nejlépe zašlete svůj životopis! TECHNOLOGIST

Pracovní náplň

  • Tvorba výrobních technologií u nových zakázek
  • Specifikování technických požadavků se zákazníkem
  • Příprava technické dokumentace dle výrobního plánu
  • Programování CNC strojů – po zaučení

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ strojírenskou
  • Anglický jazyk – středně pokročilou úroveň
  • Zkušenost s přípravou a realizací technologických postupů
  • Komunikativního, pečlivého a týmového parťáka

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Firemní akce
  • Tým mladých kolegů
  • Stravenky
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.