PROGRAM BUYER WITH ENG - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Rádi komunikujete s lidmi a umíte řešit vzniklé problémy? Domluvíte se anglicky a máte praxi min. 3 roky v nákupu? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Výrobní společnost působící v zahraničí hledá novou krev na pozici: PROGRAM BUYER WITH ENG - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Pracovní náplň

  • vyjednávání o cenách v rámci spolupráce s komoditním nákupčím
  • koordinace potřeb programu v celém oddělení a řízení změn
  • komunikace s programovým manažerem a zákazníky ohledně zakázek
  • sledování nákladů, kvality a dodržování termínů v průběhu celého výrobního programu
  • reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně v oblasti strojírenství nebo automotive
  • praxi v nákupu min. 3 roky
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • ochotu cestovat
  • spolehlivého člověka, který dokáže řešit vzniklé problémy

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí v nadnárodní výrobní společnosti
  • fajn kolegy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování v místní kantýně
  • jazykové vzdělávání
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou