NÁVRHÁŘ ELEKTRO OBVODŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Umíte navrhovat slaboproudé elektronické obvody? Chtěli byste osobnostně růst a podílet se na vývoji řešení pro rozvoj moderních technologií? Pak využijte tuto jedinečnou příležitost a reagujte na naši nabídku ještě dnes! Stabilní společnost s mezinárodní působností a přátelskou atmosférou hledá posilu na pozici: NÁVRHÁŘ ELEKTRO OBVODŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Navrhování elektronických obvodů
  • Testování návrhů elektronických obvodů a prototypů (moderní slaboproudé elektronické obvody a zařízení při automatizaci a řízení strojů)
  • Úzká spolupráce s výrobou, konstrukcí a vývojem
  • Spolupráce při vývoji softwaru pro navržené obvody

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnice nebo podobném oboru
  • Zkušenost s navrhováním elektronických obvodů
  • Znalost softwaru pro návrh plošných spojů výhodou
  • Zájem o elektroniku

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se svými nápady k vývoji řešení pro rozvoj moderních technologií
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Profesní růst v rozvíjejícím se oddělení
  • Laptop, mobilní telefon a další benefity

  • Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.