CAD DESIGNER JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou společnost? Chcete při práci využít angličtinu? Pak nepřestávejte číst!

Pracovní náplň

  • Návrh designu nových výrobků
  • Provádění změn designu u stávajících výrobků
  • Určení technické specifikace výrobku
  • Zpracování podkladů k výrobě
  • Komunikace s kolegy z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technickém oboru
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost vyšších CAD systémů
  • Zodpovědnost a proaktivitu

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního rozvoje a růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování a další benefity

  • Lokalita: Teplicko