SVÁŘEČ CO2

Neaktivní nabídka

22000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte zkušenosti se svařováním ocelových materiálů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a máte zodpovědný přístup k práci? Pokud ano, neváhejte reagovat. Hledáme kolegu na pozici SVÁŘEČ CO2.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Výroba ocelových komponentů
  • Svařování materiálu dle technických výkresů
  • Drážkování svarů
  • Zodpovědnost za kvalitu svarů

Co požadujeme?

  • Minimálně vyučení v technickém oboru
  • Praxi ve svařování a drážkování
  • Znalost čtení ve výkresové dokumentaci
  • Platný svářečský průkaz - podmínkou

Co nabízíme?

  • 2 týdny dovolené navíc
  • Příplatky za pracovní prostředí, hluk, rizika
  • Měsíční prémie dle výkonu
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, životní pojištění, jazykové kurzy
  • Zdarma pracovní oblečení
  • Stravování v závodní jídelně v areálu

    Lokalita: Přerov