OPERÁTOR CNC STROJŮ – SENIOR

Neaktivní nabídka

32000 - 37000 Kč

Máte zkušenosti se CNC stroji? Hledá se odborník na seřizování číslicově řízených strojů. Jestliže máte prokazatelnou praxi a chuť udělat změnu, přihlaste se a začněte pracovat pro mezinárodní moderní společnost! OPERÁTOR CNC STROJŮ – SENIOR

Pracovní náplň

  • Seřizování CNC strojů (Mazak)
  • Práce ve 3směnném provozu
  • Podílení se na rozvoji technologií
  • Práce s technickou a výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Prokazatelnou praxi s CNC stroji
  • Zkušenost s 5-ti osým frézovacím centrem – výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost, zkušenosti

Co nabízíme?

  • Variabilní složku mzdy – 20%
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Profesní růst
  • Moderní a čistou výrobu
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijko

  • Místo výkonu práce: okres Hodonín