PLÁNOVAČ VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Máte zkušenosti z oblasti plánování výroby? Jste organizačně schopní a ovládáte anglický jazyk? Tak neváhejte a ozvěte se!

Pracovní náplň

  • Plánování pracovní kapacity
  • Kontrola výrobního procesu
  • Analýza a tvoření výrobních postupů
  • Zajišťování plynulého toku materiálu
  • Aktivní komunikace s výrobou a dalšími odděleními v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • Praxi na pozici plánovač výroby min. 3 roky
  • Výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost výrobní logistiky
  • Znalost SAP, Excel
  • Logické a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalita: Žatec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.