SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

26000 - 36000 Kč

Máte praxi s obsluhou CNC strojů? Jste samostatný, zodpovědný člověk, který by byl ochotný pracovat ve 3směnném provozu? Získejte práci v moderní výrobní společnosti a pracujte jako SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Seřizování obráběcích CNC strojů
  • Úprava programů číslicově řízených strojů
  • Čtení technických podkladů
  • Spolupráce s technology a technickou kontrolou

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického nebo strojírenského zaměření
  • Zkušenost s obsluhou CNC strojů – podmínkou
  • Manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost
  • Ochotu pracovat v 3smenném provozu

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní stravování
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvky na penzijko

  • Místo výkonu práce: okolí Kyjova

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.