Obchodník v oblasti služeb (25.000 Kč + bonusová složka)

mzdové ohodnocení

Brno - město

Umíš se vžít do různých obchodních situací? Máš dobrý pocit z obchodu dotaženého do konce? A na svém kontě nějaký ten úspěšný případ? Semnou v týmu budeš mít maximálně motivující prostředí pro to, abys k úspěchům přišel/a. Já taky začínal jako konzultant a teď se mi daří udržovat výsledky dlouhodobě. Jak toho dosahuji? Trpělivostí, vědomostmi a dobrým týmem kolem mě. A do tohoto svého týmu hledám obchodního konzultanta.

Pracovní náplň

    - Motivace kandidátů a prezentace firem (zejména z IT oblasti)
    - Prezentace společností, pozic a projektů
    - Proaktivní projednávání požadavků klientů
    - Konzultování pracovních preferencí s kandidáty
    - Provázení kandidátů výběrovým procesem

Co požadujeme?

    - Komunikace v týmu / Týmový duch
    - Zkušenosti v oblasti obchodního jednání
    - Orientace dotáhnout věci do konce
    - Výborné komunikační a prezentační dovednosti
    - Přehled v oblasti IT výhodou, nikoliv požadavkem

Co nabízíme?

    - Tvá práce je zároveň poznáváním - nahlédneš do nekonečného IT světa
    - Sbíráš body, za které si vybereš třeba výlet nebo tracking boty :)
    - Máme rádi společné neformální snídaně v pondělí
    - Jsme team building friendly (a jinak jsme obecně friendly)
    - Notebook a mobilní telefon máš nejenom pro pracovní účely
    - Naše pracoviště je spíš velkým obývákem než kanceláří
    - A tento velký obývák je s výhledem přímo na centrum brněnského dění

    - A kde to vše najdeš? Přímo na Orlí 36

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sourcing@theones.cz.