TECHNOLOG - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

27000 - 32000 Kč

Jsi šikovný absolvent, kterého by lákala práce technologa? Máš minimálně SŠ vzdělání technického směru? Umíš se orientovat ve výkresové dokumentaci a máš zkušenost s obráběcími stroji a svařovacími roboty? Neboj se přihlásit a začni pracovat jako TECHNOLOG – ABSOLVENT ve výrobní firmě!

Pracovní náplň

  • Návrh technologických postupů výroby
  • Vytváření programů pro obráběcí stroje a svařovací roboty
  • Navrhování úprav vedoucí ke snížení nákladů
  • Spolupráce s výrobou, konstruktéry a dodavateli

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání – technický obor
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Samostatnost, smysl pro detail

Co nabízíme?

  • Potřebné zaučení a školení
  • Následný možný profesní růst
  • Finanční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dny dovolené navíc
  • Příspěvky na fitness, masáže, wellness atd.

  • Místo výkonu práce: okres Pelhřimov