NÁSTROJÁŘ - 1 SMĚNA!

Neaktivní nabídka

27000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste tělem i duší technik? Chcete pracovní změnu a vyhovovala by Vám práce na 1 směnu? Paráda! Nenechte si utéct tuto zajímavou práci a hned mi pošlete životopis! Menší česká firma hledá dalšího parťáka do týmu na pozici: NÁSTROJÁŘ (27-37.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce s nástroji, jejich testování a údržba
  • externí spolupráce a komunikace se servisem
  • čtení a orientace v technických výkresech
  • spolupráce v rámci týmu i celé organizace

Co požadujeme?

  • výuční list nebo maturitu v technickém oboru
  • technické znalosti a dovednosti včetně praxe
  • zkušenosti s orientací v technických výkresech
  • fyzickou zdatnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • stabilní práce v české firmě
  • pouze jednosměnný provoz
  • příspěvek na dopravu
  • profesní vzdělávání

  • místo výkonu práce: Mikulovsko