SPECIALISTA MĚŘENÍ DO VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

26000 - 33000 Kč

Vyhovuje vám dvousměnný provoz? Vyznáte se ve 3D měření a výkresové dokumentaci? Rádi byste využili své zkušenosti z oblasti kontroly? Pokud ano, čekáme právě na váš životopis. Mezinárodní výrobní společnost na Hradecku hledá do svého týmu kolegy na pozici „SPECIALISTA MĚŘENÍ DO VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI“

Pracovní náplň

  • zpracovávání návrhů na kalibraci
  • měření na 3D měřidlech a jejich programování
  • základní znalost ISO norem
  • pravidelný reporting
  • evidence měřidel v CAQ

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ve strojírenství
  • znalost výkresové dokumentace
  • orientaci v metrologii (zejména 3D měření)
  • praxi s kontrolou shody výrobku dle zadání
  • znalost AJ/NJ výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • roční prémie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování ve firemní jídelně
  • klimatizované a čisté pracovní prostředí
  • výuku cizích jazyků

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové