OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY

Neaktivní nabídka

24000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Velká mezinárodní společnost zaměřená na výrobu skel hledá do své výroby muže i ženy, kteří se nebojí práce se sklem. Jedná se o práci ve všední dny, ovšem v případě zájmu je možná i práce o víkendu.

Pracovní náplň

  • Jednoduchá manuální práce se strojem
  • Jednoduché nastavení stroje dle výkresu
  • Občasná kontrola vyrobených kusů

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat ve třísměnném provoze bez víkendů (střídání po týdnu)
  • Chuť něco se naučit
  • Komunikativnost
  • Základní znalsot práce s PC

Co nabízíme?

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené.
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • Čtvrtletní bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění i životní pojištění
  • Stravenky
  • V případě zájmu možnost přivydělat si i o víkendu (příplatek za přesčas i za práci o víkendu)

  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.