ÚČETNÍ POHLEDÁVEK Berounsko

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti na pozici účetní ve výrobní / logistické / obchodní společnosti? Zvládnete se domluvit v případě potřeby se zahraničními zákazníky v anglickém jazyce? Chcete se stát neodmyslitelnou součástí příjemného kolektivu a pracovat v moderním prostředí rodinné výrobní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Pro významnou společnost působící v automotive průmyslu hledáme kolegu či kolegyni na pozici: ÚČETNÍ POHLEDÁVEK Berounsko

Pracovní náplň

  • správa pohledávek, clearingu
  • práce s fakturami – řešení cenových rozdílů
  • správa a kontrola plateb odběratelů
  • komunikace se zákazníky
  • příprava podkladů ohledně pohledávek pro audit

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní/obchodní společnosti
  • praxi s účtováním pohledávek velkou výhodou
  • znalost SAP výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • využití nejmodernějších technologií
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sport
  • závodní lékař
  • možnost nástupu: dohodou
  • místo výkonu práce: Berounsko