ACCOUNT MANAGER

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Hledáte nové zaměstnání? Máte zkušenosti s obchodem a vyznáte se v oblasti elektro? Jste cílevědomí a nebojíte se výzev? Máte dobré komunikační i organizační schopnosti? Pak hledáme právě vás, zašlete nám váš životopis. Stále se rozvíjející společnost na Pardubicku hledá do svého týmu kolegu na pozici: ACCOUNT MANAGER.

Pracovní náplň

  • plnění obchodních plánů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • tvorba rozpočtů a cenových nabídek
  • reporting, vedení a aktualizace dat

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • základní znalost anglického jazyka
  • praxi na obdobné pozici
  • cílevědomost, komunikativnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • služební auto i k soukromému užití
  • roční bonusy
  • vzdělávací kurzy v pracovní době
  • firemní akce

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!