VEDOUCÍ ÚSEKU ELEKTROÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s montáží a servisem elektrozařízení? Jste vůdčí osobnost a když je potřeba, tak si dokážete dupnout? Hledáte uplatnění ve stabilní společnosti, kde si svých zaměstnanců váží? Zašlete nám svůj životopis a zjistíme vaše možnosti!

Pracovní náplň

  • celková zodpovědnost za úsek elektroúdržby
  • vedení, motivace a školení podřízených pracovníků
  • zajištění materiálu a dodržování kvality odvedené práce
  • pravidelný reporting, analýzy a prezentace

Co požadujeme?

  • platnou elektro vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. §7
  • praxi v oblasti elektroúdržby či montáží
  • zkušenosti s vedením a rozvojem pracovního týmu
  • středoškolské vzdělání - elektro zaměření
  • uživatelskou znalost MS Office
  • aktivního řidiče a ochotu přinášet inovace

Co nabízíme?

  • služební auto i k soukromému užívání
  • pravidelné bonusy
  • příspěvky na stravování a kafeterii
  • možnost dalšího vzdělávání – jazykové kurzy
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • přátelské a neformální prostředí

  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.