ÚČETNÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti s účetnictvím a rádi byste se v něm rozvíjeli? Chtěli byste pracovat pro zahraniční společnost a využít tak anglický, nebo německý jazyk? V tom případě se těšíme na váš životopis. Mezinárodní firma působící v elektrotechnickém průmyslu hledá pečlivého a zodpovědného uchazeče na pozici „Účetní ve výrobní společnosti“.

Pracovní náplň

  • zpracování faktur s ohledem na aktuální legislativu
  • odpovědnost za svěřenou agendu
  • podílení se na pravidelných uzávěrkách
  • účast při inventarizaci účetních závazků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • pokročilou znalost AJ/NJ (komunikace se zahraničím)
  • orientaci v podvojném účetnictví
  • praxi na obdobné pozici
  • dobrou znalost SAP (velkou výhodou)

Co nabízíme?

  • pravidelné prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • rozvoj jazykových schopností
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.