KONTROLOR KVALITY

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

Zajímáte se o kvalitu ve výrobě a baví vás práce s měřidly? Rádi byste uplatnili svůj potenciál pro práci v automobilovém průmyslu? Chcete pracovat pro významnou mezinárodní společnost? Tak nepromarněte tuto nabídku a zašlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň

  • vyhodnocování zákaznických reklamací
  • měření výrobků, uvolnění výroby, vizuální kontrola
  • zodpovědnost za správný chod výroby
  • práce se SAP systémem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technické vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost SAP (výhodou)
  • preciznost, pracovitost, odpovědnost
  • ochotu pracovat ve 3směnném, nebo nepřetržitém provozu (dle dohody)

Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené navíc
  • pravidelné prémie
  • vzdělávací kurzy
  • závodní stravování
  • volnočasové poukazy

  • místo výkonu práce: okres Jičín