CNC OBRÁBĚČ

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte již zkušenosti s CNC obráběním na soustruhu nebo na frézce? Pracovali jste s materály jako je nerez, ocel nebo litina? Máte zkušenost s některým řídícím systémem, jako je Heidenhain, Fanuc, Sinumerik nebo Mazatrol? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Firma zabývající se technologickou výrobou hledá posilu na pozici CNC OBRÁBĚČ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC stroje (soustruh/fréza)
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Manipulace s obráběným kusem
  • Volba řezných podmínek a nástrojů pro obrábění
  • Úprava programu dle potřeby
  • Měření obráběného kusu a korekce opracování

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost a samostatnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Znalost řídících systémů Heidenhain, Fanuc, Sinumerik nebo Mazatrol výhodou

Co nabízíme?

  • Motivující příplatky k základní mzdě
  • Dotované závodní stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Volné víkendy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!