BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK (38-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

Máte znalosti a praxi v oblasti bezpečnosti a požární ochrany? Rádi byste řešili oblast prevence rizik? Pak je tato práce přímo pro Vás! Výrobní společnost právě hledá vhodného kandidáta na pozici: BOZP TECHNIK (38-48.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO
  • Realizace školení a účast na auditech
  • Aktivně se účastnit a schvalovat nové stroje do výroby
  • Vyhledávat rizika a provádět účinná opatření
  • Vytvářet předpisy a zajistit jejich dodržování

Co požadujeme?

  • Znalosti a zkušenosti v oblasti BOZP a PO
  • Anglický jazyk – mírně pokročil úroveň
  • Certifikaci OZO
  • Odolnost vůči stresu
  • MS Office – uživatelskou znalost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na dojíždění
  • Zajištění ubytování (pro celou rodinu)
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijko