KONSTRUKTÉR JUNIOR

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Právě jsi dostudoval vejšku a hledáš své první zaměstnání? Chceš nasbírat zkušenosti a prorazit ve světě strojírenství? Hledáme junior konstruktéra pro společnost zabývající se zakázkovou výrobou! Pošli mi životopis ještě dnes a najdi své uplatnění co nejdříve.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • projektování a vývoj hydraulických systémů
  • jednání se zákazníky a dodavateli
  • spolupráce s týmem
  • tvoření výkresové a technické dokumentace

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání strojírenského směru
  • ŘP sk. B
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • znalost CAD systémů
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • kariérní růst
  • profesionální zaškolení
  • dynamické pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování
  • firemní mobilní telefon

  • lokalita: Chomutov