STANDARD CLIENT SPECIALIST

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš zkušenosti v oblasti software packaging a se správou OS Windows? Rád bys působil ve společnosti s individuálním přístupem, která klade důraz na kontinuální rozvoji každého člena? K tvému růstu ti poskytneme moderní technické vybavení, možnost nejrůznějších školení a podporu přátelského kolektivu. Zašli své CV ještě dnes a pojď do toho s námi.

Pracovní náplň

  • Poskytování podpory uživatelů, identifikace a řešení incidentů jednotlivých lokací společnosti
    v rámci celého světa.
  • Údržba, nasazení a konfigurace SCCM v distribuovaném prostředí
  • Tvorba instalačních balíčků (packaging) a jejich následná instalace
  • Administrace a údržba OS systému

Co požadujeme?

  • Expertní znalost administrace a správy OS Microsoft
  • Praxi v oblasti software packaging a software deployment
  • Znalost skriptování pomocí SQL, VBScript, PowerShell
  • Praxe v používání nástroje SCCM je vítaná
  • Dobré komunikační schopnosti a orientace v mezinárodním prostředí
  • Ochotu v případě potřeby cestovat do zahraničí
  • Plynulou angličtinu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5 hodinový pracovní den
  • Široké možnosti dalšího odborného i jazykového vzdělávání
  • Mobilní telefon s firemním tarifem
  • Multisport kartu
  • Stravenky
  • Účast na mezinárodních služebních cestách
  • Práci v moderním prostředí s nejmodernějšími technologiemi
  • Zajištěné parkování pro všechny zaměstnance