JUNIORNÍ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máš alespoň krátkou zkušenost v nákupu a povědomí o metodách štíhlé výroby? Chceš se podílet na optimalizaci nákupních projektů, hledat úspory, vyhodnocovat nejlepší nabídky a hodnotit stávající i nové dodavatele? Pak nám pošli svůj životopis. Hledáme akčního kolegu na pozici JUNIORNÍ NÁKUPČÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyhledávání a hodnocení dodavatelů dle stanovených ukazatelů
  • Podílení se na náběhu nových nákupních projektů
  • Vyhodnocování konkurenčních nabídek
  • Spoluúčast na reklamacích a fakturaci
  • Vyjednávání a aktualizace smluv a kontraktů
  • Spolupráce napříč celou společností
  • Zpracování dat a jejich evidence v systému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň krátkou praxi v nákupu
  • Pokročilou znalost anglického jazyka – denní využití
  • Znalost čtení technické a výkresové dokumentace
  • Znalost principů štíhlé výroby výhodou
  • Proaktivního pozitivního člověka s obchodním duchem

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolenou navíc
  • Obědy a nápoje zdarma
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Vzdělávací kurzy
  • Možnost denně využívat anglický jazyk
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj – 15 minut od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.