REFERENT V KVALITĚ s AJ nebo NJ Kaplice

Neaktivní nabídka

8000 - 10500 Kč

mzdové ohodnocení

Český Krumlov

Hledáte brigádu ve výrobní společnosti, kde budete mít na starost administrativní činnost v podobě zejména kontroly a zadávání dat do počítače? Dorozumíte se anglicky nebo německy? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: BRIGÁDA – ADMINISTRATIVA s AJ nebo NJ Kaplice (brigáda 150 Kč/hod)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování a zaznamenávání výsledků měření kvality do PC
  • úzká spolupráce s výrobou a kvalitou
  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • zlepšování systému řízení jakosti včetně systémové dokumentace
  • příprava návodek pro odesílané zboží
  • vyřizování případných reklamací
  • tvorba pravidelných reportů v MS Excel

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (i zahraniční zákazníci)
  • MS Excel uživatelská znalost
  • pečlivost, samostatnost, dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • vhodné i pro studenty
  • možnost práce na částečný úvazek
  • příspěvek na dopravu
  • individuální nastavení pracovní doby
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: okr. Český Krumlov, Kaplice