OBRÁBĚČ KOVŮ - CNC - RODINNÁ FIRMA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte praxi v oblasti obrábění kovů na CNC strojích, konkrétně se soustružením, broušením, frézováním, či horizontálním vyvrtáváním? Dáváte přednost menší rodinné firmě, kde jsou si všichni rovni, před velkými korporacemi? Chcete být za svou kvalitní práci kvalitně ohodnoceni? Pak nám zašlete Váš stručný životopis, nebo jen zavolejte na níže uvedený kontakt, a nechte se překvapit touto jedinečnou nabídkou práce! Moderní strojírenská společnost s dlouhou tradicí a dobrým jménem hledá schopné spolupracovníky na pozici: OBRÁBĚČ KOVŮ - CNC - RODINNÁ FIRMA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obrábění kovů dle technické dokumentace
  • Údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací
  • Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • Odzkoušení vyrobených předmětů za použití různých měřicích a zkušebních přístrojů
  • Těšení se z vydařené práce

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi v obrábění kovů na CNC strojích (i školní)
  • Schopnost číst ve výkresové dokumentaci
  • Chuť pracovat a být za práci dobře odměněn

Co nabízíme?

  • Přátelskou atmosféru menší výrobní společnosti
  • Různorodý charakter zakázkové výroby
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení + měsíční a roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Super kolektiv!

  • Místo výkonu práce: 20 minut z Ostravy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!